Ieškoti pagal automobilį
Pasirinktinai
Visos
Pasirinkite visus Ištrinti
Visos markės
0 / 47
Patvirtinti

Aliuminiai ratlankiai pagal automobilį

Tam, kad mes jums galėtume pasiūlyti platų jūsų automobiliui tinkančių aliuminių ratlankių pasirinkimą, prašome iš žemiau pateikto sąrašo išsirinkti savo automobilio markę.

PadangųLyderis pateisk jums visus ratlankių modelius, kurie atitiktų jūsų lūkesčius ir kuriuos galėtumėte įsigyti geriausiomis rinkos kainomis.

Užsisakykite lydinio ratus su nuolaida.

Su lydinio ratais, kurie tampa vis populiaresni, galite asmeniškai pasirinkti, kaip atrodys jūsų automobilis, suteikdami modernią išvaizdą arba visiškai skirtingą išvaizdą.

Automobilių pramonėje aliuminio naudojimas tampa vis prieinamesnis. Dėl šio metalo dabar ratlankiai tampa gražesni ir lengvesni.

Lydinio ratai pagerina jūsų automobilio eksploatacines savybes. Lengvesni ratlankiai sumažina bespyruoklės masės svorį, o tai padidina komfortą, trauką, stabdymo atstumus ir sumažina degalų sąnaudas.

Siūloma įvairių lydinio ratų apdailos akcentų: dažų, lako, poliruoklio...visi ras ką nors dėl savęs.

Lydinio ratai yra tinkami visų rūšių automobiliams ir gali būtų vių dydžių, todėl galite keisti savo automobilio padangų dydį. Galima pridėti didesnius ratlankius, kad atrodytų sportiškiau.

Taip pat galite montuoti platesnes padangas arba įsigyti ratlankius iš kėbulo parduotuvės, nes naudojami pleištai arba protektorių platinimai. Padangų/ratlankių dydžius galite rasti mūsų koreliacios lentelėje, o padangų pločius galima pritaikyti bet kuriam ratlankio pločiui.

3D konfigūratoriaus dėka, dabar galite matyti savo automobilio ratlankius.

LiveChat
Whatsapp Messenger