Raskite plieninius ratlankius pagal savo automobilį

Kad pasirūpintumėte savo automobiliu už geriausią kainą, PadangųLyderis už gerą kainą siūlo jums mūsų komandos kruopščiai sudarytą platų plieninių ratlankių sąrašą.

Siekiant palengvinti jūsų užsakymą, patikima sistema leidžia pirkti be jokių dvejonių. Šis įrankis buvo sukurtas siekiant padėti pasirinkti jūsų automobiliui tinkančius ratlankius ir išvengti klaidingo pasirinkimo. Jums tereikia nurodyti jūsų automobilio markę ir modelį bei norimą ratlankio diametrą.

Užsisakykite lakštinio metalo ratlankius su nuolaida.

Daugelis motorinių transporto priemonių vairuotojų užsisako ratlankius su žieminiu paketu (ratlankiai + žieminės padangos), kad žiemos metu jiems nereikėtų nuimti padangų nuo ratlankių. Be to, lakštinio metalo ratlankiai yra stiprūs ir sunkesni nei lydinio ratai, todėl jie idealiai tinka žieminėms padangoms ir užtikrina maksimalų sukibimą.

Su internetiniu konfigūratoriumi paprasčiausiai turite pasirinkti automobilio markę ir modelį, kad pamatytumėte visus suderinamus ratlankius. Jei norite daugiau sužinoti apie plieninius ratlankius, galite peržiūrėti mūsų ratlankių vadovą.

Nepamirškite, kad montuojant padangas svarbu pagalvoti apie kryžminių varžtų priveržimą. Daugiau informacijos skaitykite straipsnyje kaip priveržti ratlankius .

Montuodami pagal standartinę praktiką, turite naudoti veržliaraktį ir taikyti šiuos veržimo momentus:

LiveChat
Whatsapp Messenger