Ieškoti pagal automobilį

Padangų matmenys pagal automobilį

Norėdami padėti jums geriausiai pasirinkti pirkdami padangas, prašome iš žemiau pateikto sąrašo pasirinkti savo transporto priemonės markę.

Šis žingsnis mums padės lengviau identifikuoti jūsų transporto priemonei tinkančias padangas ir dydžius. Mes turime padangas visų markių transporto priemonėms, todėl visada rasite su jūsų poreikiais suderinamą padangą ir tai - už nepriekaištingas kainas.

Kokio dydžio mano padangos?

Geriausias būdas sužinoti arba patikrinti, kokio dydžio padangų jums reikia užsisakyti savo automobiliui – vadovautis padangos šone pateiktu pločiu, aukščiu ir skersmeniu,

Jei neturite priėjimo prie savo automobilio, galite naudoti mūsų automatinį konfigūratoių, kad gautumėte su jūsų automobiliu suderinamų padangų dydžių sąrašą. Paprasta, aišku ir efektyvu – jei turite mažai žinių, ši sistema vos keliais paspaudimais leis jums rasti reikalingas automobilio padangas.

Patarimas: kas gali padaryti daugiau, gali padaryti ir mažiau. Padangas jūsų automobilyje galima sumontuoti naudojant apkrovos koeficientą arba originaliai sumontuotų padangų greičio vardinius duomenis.

Žieminėms padangoms: galite pasirinkti greičio dydį, kuris yra viena raide žemiau už originalias vasarines arba 4 sezonų žiemines padangas. Visą informacija apie apkrovos indeksą ir greičio dydį rasite mūsų vadove.

LiveChat
Whatsapp Messenger